Oční Klinika

Vítejte na portále Oční Kliniky.cz

 

Oční kliniky v Praze a zdrav. zařízení specializované na oční operace naleznete v katalogu Očních klinik. 

Oční kliniky provádějí oční operace a zákroky oční chirurgie pomocí oční laserové operace.

 

Oční klinika Praha, Oční klinika Brno

TANA oční klinika s.r.o.

OČNÍ CENTRUM

www: http://www.ocni-centrum.eu
E-mail: info@ocni-centrum.eu
Telefón:+420 495 272 696
Fax:
Adresa: Čajkovského 988/66
Hradec Králové - Nový Hradec Králové
500 09

Oční centrum jsou pracoviště poskytující léčebnou a preventivní péči v oblasti očního lékařství. V našem centru je samozřejmostí odborný a zároveň lidský přístup. Využíváme špičkovou a moderní techniku. Nabízíme kvalitní a kompletní ambulantní oftalmologickou péči. Operace šedého zákalu, odstranění všech dioptrických vad.
Všechny operace očního pozadí(sítnice a sklivce).Část služeb včetně operací provádíme i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách. Zaměstnanci našeho centra jsou špičkou ve svém oboru. Všechny oční operace provádíme ambulantně, včetně operací sklivce a sítnice. Operace jsou prováděny špičkovými chirurgy. Drobné plastické operace: Odstraňování různých kožních změn, znamének, pigmentací v obličeji. Zákroky provádíme ambulantně, v místním znecitlivění. K odstranění některých drobných útvarů a k epilaci používáme moderní elektrokoagulační přístroj... Dermatokorektiva: V našem centru provádíme i lékařské kosmetické zákroky, a to pouze pod vedením odborného lékaře-Injekční lipolýza - Trápí Vás dvojitá brada nebo syslíky pod tvářemi? Nebo nahromadění tuku na kolenou či na bocích? Zkrátka kterákoli oblast, kde nepomáhá cvičení ani dieta.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Oční kosmetika

obrazek Oční kliniky a kosmetická studia nabízí oční kosmetiku. Zvýrazněte krásu Vašich očí ! Zvýraznění očních linek, kontaktní čočky, pernamentní líčení, prodlužování řas... Více ...

Oční vady

Oční vady a možnosti léčby tohoto celosvětového problému. Jak zlepšit zrak ?

Více ...

Podporujeme e-shop s kontaktními čočkami - Vašečočky.cz

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.